Závody motorek

vloženo:12.07.2010kategorie:sportovní
Závody motorek
stáhnout hruspustit hru otevřeno : 1457 x

Závody motorek Vás vtáhnou do světa spálených gum, vůně benzínu a velké rychlosti. Snažte se předjet své soupeře za každou cenu.

Ovládání na klávesnici.
0 %
pro vložení hry do vašich stránek použijte kód níže:

Chlápek jel po dálnici stopadesátikilometrovou rychlostí. Když si všiml, že za ním jedou policajti, tak ještě přidal na 180. Po chvíli to však vzdal a zastavil. Přišel k němu policajt a říká: Heleďte se, už toho máme dneska dost, ale jestli od vás uslyšíme hezkou výmluvu, tak vás pustíme. "No", povídá chlap, mně včera utekla manželka s policajtem a já nejdřív myslel, že mi jí chcete vrátit. "JEĎTE!!!

smile

Vložit Komentář:

Uživatel:AnonymRegistrace
::lalala:: ::omg:: ::smile:: ::devil:: ::half:: ::kick:: ::wtf:: ::fed:: ::heh:: ::fight:: ::rape::
Opište kód: captcha

Poslední Komentáře:

Počet komentářů ( 2 )
noimage
#2Uživatel:Anonym17.5.2016 - 02:17

And on the acting note, I liked Takers. Sure Chr#1&i82s7; role could really have been played by any athletic young black star, but it isn’t like he wasn’t effective. If Chris does more legitimate movies (non-teeny bopper bullshit) I think that he will be considered more of a legitimate star.

noimage
#1Uživatel:Anonym2.3.2011 - 14:00

QJzU0H <a href="http://qnqtsimumubb.com/">qnqtsimumubb</a>, [url=http://ppsvhfwfsanh.com/]ppsvhfwfsanh[/url], [link=http://rbjpduzhobzz.com/]rbjpduzhobzz[/link], http://lcjgjcedvmpn.com/

Zahraj si fantastické Online hry zdarma! Hledáte superhry či zábavných 1001 her? To jste na www.gameco.cz pro 1000 her zdarma správně! Máme totiž nejen 1000her, ale i chytlavé onlinovky a spousty webgames online. sav